------------------------------------------------KULTURYSTYCZNE FORUM SIŁACZY W CAŁEJ POLSCE-------------------------------------

ZDROWIE, SPRAWNOŚĆ, SPORT, FACHOWA PORADA, BADANIA DLA SPORTOWCÓW, OPIEKA PROFILAKTYCZNA, NAGRODY ZA WKŁAD, ZABAWA I PRZYJEMNOŚĆ - TYLKO U NAS

Ogłoszenie

AUTORYZOWANY PUNKT ODŻYWEK WROCŁAW: OLIMP HDT MUSCLE TECH LABRADA BIOGENIX Mogę dać korzystne rabaty, jeszcze niższe ceny niż sklep oferuje. Wysyłam również ze strony forum na zamówienie. Kwestia kontaktu skype: PAWLILIMICIMITED Zamówienia będą wysyłane z Wrocławia a forma płatności po omówieniu szczegółów.

#1 2008-01-16 20:04:07

HERKULES

Administrator

7099039
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 66
Punktów :   

Zapytanie

Przedstawcie swoje programy treningowe wraz z celem tego treningu?

Offline

 

#2 2008-01-26 19:57:54

dumann

Użytkownik

8210336
Skąd: sępólno krajeńskie
Zarejestrowany: 2008-01-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zapytanie

jak ktos ma swoja rozpiske niech zrobi nowy temat i my oceni jego plan treningwoy najszybciej jak potrafimy wszystko wytłumaczymy dlaczego tak a nie inaczej ile powtórzen ile serii itd .


Wiesz co sie liczy ? Szacunek ludzi ulicy !

Offline

 

#3 2008-01-29 22:00:41

LUTEK

Użytkownik

8411316
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zapytanie

No to a propos:

Chodzę na siłkę 4 x tygodniowo, waże 90kg przy 170 cm. Jestem jeszcze jak ciosany klocek ale pod fałdą tłuszczu mam jednak mięśnie które są chronione przez tuszczyk.

Jaki program proponujecie, czy najpierw CKD a potem masa czy może delikatnie zrzucać cielaka a potem masa????
Narazie jem w zasadzie surówki z mięchem, troszkę ziemniaka lub ryżu, nie piję kaw, i nie pijam wódki czy też piwa...
Wody piję tak do 3 litrów na dobe, żadnych odżywek... Chodzę już z kilkanaście miesięcy po długiej przerwie 4 lat (około).
Maksymalnych obciążeń nie brałem do tej pory jeszcze nigdy, więc nie wiem ile będę mógł udźwignąć.
Czy proponujecie od razu odżywki a jeśli tak to jakie i na co i w jakich dawkach i o której...
AAAAAAAAA tłuszcze biore omega 9 czyli oliwa z oliwek, masło...
Jaka intensywność przy masie lub rzeźbie? ... w zależniości co mam pierwsze robić. A ćwiczę tylko tak bez celu no a wiadomo że trzeba mieć cel. Jaką kolejność lepiej zachować w tych ćwiczeniach? Zrzucenia tuszczu a potem masa z gęstością czy odwrotnie?

Poradźcie mi Dumann i inni?

Offline

 

#4 2008-01-30 12:25:49

dumann

Użytkownik

8210336
Skąd: sępólno krajeńskie
Zarejestrowany: 2008-01-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zapytanie

podaj dokładny staż ... wymiary ... chodzisz na profesjolanalną siłownie czy masz swoją jak masz swoja to napisz jaki sprzet masz ... pokaz swój plan treningowy ... czy masz jakąś okresloną diete ... chodzisz tylko na siłownie czy oprócz tego cos jeszcze robisz ... i na czym ci zalezy ... jakis priorytet

pozdro


Wiesz co sie liczy ? Szacunek ludzi ulicy !

Offline

 

#5 2008-01-31 01:46:39

HERKULES

Administrator

7099039
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 66
Punktów :   

Re: Zapytanie

dumann napisał:

podaj dokładny staż ... wymiary ... chodzisz na profesjolanalną siłownie czy masz swoją jak masz swoja to napisz jaki sprzet masz ... pokaz swój plan treningowy ... czy masz jakąś okresloną diete ... chodzisz tylko na siłownie czy oprócz tego cos jeszcze robisz ... i na czym ci zalezy ... jakis priorytet

pozdro

Wydaje mi się że nie trzeba pisać pytań czy to taka a taka siłownia, bo widać że chce plan, wcześniej nie miał planu jak widać i  ćwiczył byle jak więc pyta o konkrety. Tym bardziej nie ma planu bo o to pyta. I jak widać nie ma diety określonej. A robi jak każdy... Pyta czy lepiej jest najpierw schudnąć a potem robić masę czy odwrotnie.
Nie trzeba się dopytywać bo tutaj mimo że ćwiczył to byle jak to robił więc podaje pytania jak od podstaw zacząć. Po co mieszać. Raczej źle wygląda jak na wzrost i wagę.
Reasumując:
1. Nie ma diety bo jadł byle jak
2. Ćwiczy na siłowni z dostępem do każdej maszyny bo się nie skarży...
3. Ćwiczy dobrze ponad rok po przerwie 4 lata...
4. Bez planu i dlatego pyta co lepiej bo nie ma priorytetu - schudnąć a potem masa czy odwrotnie
5. Nie ma ułożonego treningu - więc pyta o to JAK to zrobić
6. Pyta o ćwiczenia siłowe i nic poza tym. W najgorszym wypadku należy przyjąć argument że jest fizycznym przy takiej budowie jaką opisał.

Piszę tak ponieważ wielu takich adeptów zanim czegoś się dowie uciekają z forum lub zniechęcają się z takimi pytaniami. Nie tylko ja byłem w takiej sytuacji kiedy zanim coś mi polecono to w rozmowie z jednego ułożonego planu kiedy jeszcze nie zacząłem ćwiczyć kolejne np. 4 osoby zaczęły negować plan który miał być np. dla mnie...
Podał więc wyraźnie czego chce.
Takie zdarzenie miałem na sfd.pl i na e-kulturystyka.info/ - jak widać od kilku lat trwa takie dialogowanie które się notorycznie powtarza. Może to szkoda czasu z uwagi na stanie w miejscu, tym bardziej że podał wyraźnie: co, jak...
Zresztą niech sam Lutek powie.

Offline

 
--------------------------------------------- KULTURYSTYKA - ODŻYWIANIE - SUPLEMENTACJA -------------------------------------------------------

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Preciosa Casa Centrica y Acogedora