------------------------------------------------KULTURYSTYCZNE FORUM SIŁACZY W CAŁEJ POLSCE-------------------------------------

ZDROWIE, SPRAWNOŚĆ, SPORT, FACHOWA PORADA, BADANIA DLA SPORTOWCÓW, OPIEKA PROFILAKTYCZNA, NAGRODY ZA WKŁAD, ZABAWA I PRZYJEMNOŚĆ - TYLKO U NAS

Ogłoszenie

AUTORYZOWANY PUNKT ODŻYWEK WROCŁAW: OLIMP HDT MUSCLE TECH LABRADA BIOGENIX Mogę dać korzystne rabaty, jeszcze niższe ceny niż sklep oferuje. Wysyłam również ze strony forum na zamówienie. Kwestia kontaktu skype: PAWLILIMICIMITED Zamówienia będą wysyłane z Wrocławia a forma płatności po omówieniu szczegółów.

#1 2008-01-19 12:45:59

HERKULES

Administrator

7099039
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 66
Punktów :   

12 Paradygmatów współczesnej medycyny :)

http://images22.fotosik.pl/136/b93a80f94585f9b6.jpg

http://images12.fotosik.pl/64/4ddfea98b7778b17.jpg

http://images12.fotosik.pl/64/bea677a82479629a.jpg

http://images12.fotosik.pl/64/783952d096448363.jpg


NIC DODAĆ I NIC UJĄĆ

Offline

 

#2 2008-01-19 22:12:54

LUTEK

Użytkownik

8411316
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 13
Punktów :   

Re: 12 Paradygmatów współczesnej medycyny :)

Zaczynam mieć problem z funkcjonalnością naszej medycyny... to co teraz lepiej robić w przypadku takich pomyłek?
Lepiej chyba skończyć jakieś kursy które mają większy rozmach lub kiedy jest coś w niszy rozwoju i studiować jakieś tematy.

Offline

 

#3 2008-01-23 04:00:40

HERKULES

Administrator

7099039
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 66
Punktów :   

Re: 12 Paradygmatów współczesnej medycyny :)

Coraz bardziej sam się przekonuję że aby zdrowym być i mieć najlepszy wybór to trzeba się samemu zabrać do pracy i zacząć naprawdę szukać i studiować jakiś temat. Ale studiowanie mam na myśli we własnym zakresie. Już gdzieś to kiedyś pisałem że w Chinach ponad 50 % porad pro medycznych są prowadzone przez osoby nie będące lekarzami. Aby było jeszcze śmieszniej to lekarzy którzy zajmują się tam medycyną konwencjonalną przychodzą do mistrzów medycyny niekonwencjonalnej aby się dokształcać. I z reguły jest to czas kilkunastu lat gdzie nikt nikomu nie płaci za to że się czegoś nauczył.
Paradoks jest jeszcze jeden taki że zdrowotne ludzie w Chinach płacą tak długo jak są zdrowi i lekarze chińscy UTRZYMUJĄ pacjenta w zdrowiu. Ale w momencie kiedy zaczyna chorować taki pacjent - przestaje płacić na lekarza. Powód jest oczywisty - złe prowadzenie swojego pacjenta.
A u nas hulaj dusza lepiej uzależnić od koła ratunkowego niż nauczyć pływać. No i tak się uczymy i uczymy dalsze pokolenia. Że kiedy jest LEKKIE przeziębienie, to jedyny ratunek w wielu przypadkach to podać antybiotyk. Normalnie żenada...

Kiedyś dr Zdzisław Kubat (mój wykładowca) powtórzył takie ciekawe zdanie które było powiedziane już ponad 100 lat temu:
"Lekarz mało wie o chorym, jeszcze mniej o zdrowym a najmniej o tym czym leczy"

Hmm... nic dodać, nic ująć

Offline

 

#4 2008-01-28 21:37:20

dumann

Użytkownik

8210336
Skąd: sępólno krajeńskie
Zarejestrowany: 2008-01-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: 12 Paradygmatów współczesnej medycyny :)

prawda ... w polsce na bylo co lekarz zaraz antybiotyk przepisze i co dalej z nim to jego nie interesuje ...

kolega bym u lekarza powiedział ze ma bóle serca ze cwiczy ... odpowiedzi dostał krótką ... " umrzesz "

i idz do lekarza ... ale on pojechał do szpitala na badania ... i powiedzieli ze jest dobrze tylko ma cos z krwia nie dobór zelaza juz nie pamietam

a co do Chin ... respect


Wiesz co sie liczy ? Szacunek ludzi ulicy !

Offline

 

#5 2008-01-29 22:06:04

LUTEK

Użytkownik

8411316
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 13
Punktów :   

Re: 12 Paradygmatów współczesnej medycyny :)

Na tych ŚMIESZNYCH KULASÓW NIE mogę patrzyć. Zresztą ja do nich nie chodzę bo są półgłówki, co prawda są idealiści ale 99 % to debile do kwadratu.
To że jestem lekko większy niż szczupły i widać że coś tam się ćwiczy to już lekarz nie patrząc na wyniki przynajmniej jeszcze - gada mi odwróconym plecami = czy wam się przypadkiem nie pomyliło siłacze? ...szkoda zdrowia itd itd... Raz wyszedłem zanim się odwrócił. Poszedłem na skargę że przychodzę do lekarza a pirdoli bzdury. KAZAŁEM ZMIENIĆ SOBIE LEKARZA DO BADANIA. I dali mi kiepy lekaresa innego. Ale był cichy.

Administracje bardzo przepraszam za takie słowa wulgarne typu: lekarz, śmieszne kulasy...
Postanawiam poprawę a ciebie Adminku Duchowny proszę o pojednanie ze sztangą i siłownią jego.

Offline

 
--------------------------------------------- KULTURYSTYKA - ODŻYWIANIE - SUPLEMENTACJA -------------------------------------------------------

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ginekolodzy warszawa ozonowanie klimatyzacji fordon