------------------------------------------------KULTURYSTYCZNE FORUM SIŁACZY W CAŁEJ POLSCE-------------------------------------

ZDROWIE, SPRAWNOŚĆ, SPORT, FACHOWA PORADA, BADANIA DLA SPORTOWCÓW, OPIEKA PROFILAKTYCZNA, NAGRODY ZA WKŁAD, ZABAWA I PRZYJEMNOŚĆ - TYLKO U NAS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

AUTORYZOWANY PUNKT ODŻYWEK WROCŁAW: OLIMP HDT MUSCLE TECH LABRADA BIOGENIX Mogę dać korzystne rabaty, jeszcze niższe ceny niż sklep oferuje. Wysyłam również ze strony forum na zamówienie. Kwestia kontaktu skype: PAWLILIMICIMITED Zamówienia będą wysyłane z Wrocławia a forma płatności po omówieniu szczegółów.

#1 2017-12-10 11:05:32

kubi30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-10
Posty: 3
Punktów :   

Stagnacja mięśni

Siema! Trenuję od dwóch lat i od niedawna dopadła mnie stagnacja mięśni. Regularnie ćwiczę, stosuję wysokobiałkową dietę i węglowodany przed oraz po treningu, jednak progresu nie widać. Nie mam pojęcia jak przerwać złą passę, moja motywacja z dnia na dzień maleje. Kumple powiedzieli, że jedynie suplementacja jest w stanie mi pomóc. Jednak sceptycznie podchodzę do tego tematu, bo nie chcę faszerować organizmu syntetykami. Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

Offline

 

#2 2017-12-17 21:00:06

dejwid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Stagnacja mięśni

Miałem ten sam problem rok temu, na szczęście z pomocą przyszedł trener, który zalecił stosowanie suplementacji. Przy doborze kieruj się głównie naturalnym składem i tym, aby zawierał argininę oraz naturalny booster teścia. Nie zapomnij też o regularnych treningach oraz pilnowaniu diety. Wtedy na pewno przerwiesz złą passę.

Offline

 

#3 2017-12-22 12:56:35

kubi30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Stagnacja mięśni

Ostatnio wpadłem na LargoMass. Ma całkiem dobre opinie i zawiera wszystkie elementy, o których wspomniałeś. Myślisz, że to będzie dobry wybór? A może ktoś inny stosował ten suplement i mógłby się wypowiedzieć?

Offline

 

#4 2017-12-30 13:21:16

dejwid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Stagnacja mięśni

Z tego co słyszałem kumple z siłowni biorą własnie tego supla i sobie chwalą. Rzeczywiście można zauważyć u nich znaczny progres. Zawiera wszystkie składniki, o których wspomniałem, więc jak najbardziej nada się przy rozbudowie tkanki mięśniowej.

Offline

 

#5 2017-12-31 18:48:06

kubi30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Stagnacja mięśni

Zamówiłem już tego supla poprzez stronę producenta, żeby mieć pewność, co do oryginalności produktu. Mam nadzieję, że się sprawdzi. Doczytałem się jeszcze, że wystarczą dwie tabletki LargoMass dziennie.

Offline

 
--------------------------------------------- KULTURYSTYKA - ODŻYWIANIE - SUPLEMENTACJA -------------------------------------------------------

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamiento Sßsel Kapitänswohnung