------------------------------------------------KULTURYSTYCZNE FORUM SIŁACZY W CAŁEJ POLSCE-------------------------------------

ZDROWIE, SPRAWNOŚĆ, SPORT, FACHOWA PORADA, BADANIA DLA SPORTOWCÓW, OPIEKA PROFILAKTYCZNA, NAGRODY ZA WKŁAD, ZABAWA I PRZYJEMNOŚĆ - TYLKO U NAS

Ogłoszenie

AUTORYZOWANY PUNKT ODŻYWEK WROCŁAW: OLIMP HDT MUSCLE TECH LABRADA BIOGENIX Mogę dać korzystne rabaty, jeszcze niższe ceny niż sklep oferuje. Wysyłam również ze strony forum na zamówienie. Kwestia kontaktu skype: PAWLILIMICIMITED Zamówienia będą wysyłane z Wrocławia a forma płatności po omówieniu szczegółów.

#1 2008-02-23 15:40:40

lord_weider

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 3
Punktów :   

Glutamina tylko po treningu??

Witam, tak jak w temacie: czy taka suplementacja ma sens, czy 10 g na poczatek wystarczy??







Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-02-23 17:35:47

HERKULES

Administrator

7099039
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 66
Punktów :   

Re: Glutamina tylko po treningu??

Bardzo ciekawe pytanie ale w jakim cyklu treningowym bo jak widzać patrzysz na to jakie ma zadanie glutamina i nic więcej nie obchodzi... tak przypuszczam. Poza tym przy jakiej suplementacji selektywnej czyli ile cynku, magnezu i wapnia do jakiej odżywki i przy jakim natężeniu treningu do ilości i jakości odżywek po jakim stażu się to liczy. Bo na dzień dobry 10g czy 10 mg to i tak syntetyk. Do jakiego celu potrzebujesz, przy jakich odstępach czasowych pomiędzy poszczególnymi odżywkami a ile przed lub po jedzeniu?

Czyżbyś tylko na opak pytał??...  to odsyłam na sdf lub inne forum.

Pozdrawiam

ps. Każde forum pisze inaczej a pudełka opisują to w bardzo prosty sposób. Jeśli takiej informacji zbierasz to musisz się przygotować na kawałek wiedzy a nie zbieranie informacji i porównywanie. No wiec do dzieła przyjacielu. ))))
Czekamy.

Offline

 

#3 2008-02-23 21:00:06

lord_weider

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Glutamina tylko po treningu??

A wiec glutamina chcialem brac w celu polepszenia/pszyspieszenia regenracji po treningowej. Wraz z glutamina bym bral 10g BCAA. bral bym ja okolo 30 minut przed jedzeniem. Moj staz- 16 miesiecy, obecnie robie redukcje.

Offline

 

#4 2008-02-24 00:29:48

HERKULES

Administrator

7099039
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 66
Punktów :   

Re: Glutamina tylko po treningu??

Hmm... przy redukcji kiedy robiłem a było to przy znanym kulturyście Piotrze Głuchowskim to nie brałem takich suplementów bo jak powiedział że jest to wyrzucanie kasy z jednej strony to tak zrobiłem. No ale Glutamina w twoim przypadku wymaga jeszcze wypicia troszkę wody bo inaczej z całego procesu redukcyjnego będzie klapa pro-zdrowotna. Jeśli chcesz podgonić procesy regeneracyjne to lepiej jeśli zainwestujesz w ogólną odnowe biologiczną np. odpoczynek czynny po treningach, prysznice zaraz po treningach, kąpiele w skrzypach obowiązkowo, kąpiele w soli co 3 dzień, niż dorzucać glutaminę. Bo obecnie jesteś podatny na zmiany nastroju - tak domniemam a to już jest nie wskazane przy redukcji. Ma to się do tego jak dobra suplementacja przy złym odżywianiu a oczekiwanie na rewelacyjne efekty których mieć nie będzie można z racji oczywistej.
Poza tym z takim stażem trenowania podlegasz pod zasady treningowe które musisz zastosować nawet w redukcji. Dla ułatwienia podam może jakie to zasady: zasada priorytetu treningowego, zasada treningu piramidowego, zasada treningu dzielonego, zasada pomopowania krwi do mięśni, zasada superserii, zasada serii łączonych, zasada treningu holistycznego (całościowego), zasada treningu cyklicznego, zasada treningu izometrycznego. Jest tak dlatego że w twoim wieku regeneracja przy jeszcze być może błędnym określeniu twojego treningu może być lekko nierozumiana czyli nie wykorzystana w 100% bo plan robisz w 100% ale wydajność jest niższa zawsze to dlatego lepiej poznać ot chociażby zasadę treningu pomopowania krwi do mięśni gdzie celem w redukcji jest odżywienie mięśnia i powiększenie go w tym celu. Po pompowaniu regeneracja jest o kilkadziesiąt procen szybsza i bardziej wartościowa. Ale jak domniemam nie robisz takich ćwiczeń. Więc twoim celem jest branie suplementów o których przeczytałeś skrupulatnie nie znając do końca zasad i w nich jakości które płyną podczas treningu.
Także masz co robić.

Offline

 

#5 2013-08-06 06:34:54

mariasam180

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Glutamina tylko po treningu??

I jak to bardzo podziękować za dzielenie się tymi informacjami z nas ....


pass4sure    Pass4sure
pass4sure cisco ccda practice tests    pass4sure cisco ccda practice tests

Offline

 
--------------------------------------------- KULTURYSTYKA - ODŻYWIANIE - SUPLEMENTACJA -------------------------------------------------------

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Ribnitz-Damgarten Overnatning Marciana Marina